Lviv Data Platform User Group

Welcome to the Lviv SQL Server User Group

Вітаємо у Lviv SQL Server User Group! Ми - це місце для спілкування спеціалістів та студентів про платформу Microsoft SQL Server та суміжних технологіях. Мета групи в розповсюдженні досвіду та знань з інформаційних технологій та розширені зв'язків. 

Група має статус PASS Local Chapter (Professional Association for SQL Server) та є частиною ініціативи PASS's Global Growth з підтримки спеціалістів MS SQL Server і об'єднанню community по всьому світу. Наші зустрічі безкоштовні, де розмовляємо на теми Business Intelligence, BigData, SQL Server performance, monitoring, SQL server development.

Якщо у Вас виникли питання по групі, пишіть нам! Якщо Ви зацікавленні виступити ми особливо будемо раді Вас чути.

Будь ласка, зв'яжіться з нами за адресою: lvivdata@sqlpass.org

Інструкція як приєднатися до групи, щоб отримати сповіщення та переваги HowToJoinToGroup.pdf

  

Next Meeting

Saturday,

February

18

Зустріч групи Lviv SQL Server UG (лютий 2017)

  • In-Person @ пр. Чорновола 59 Lviv, Lviv, Ukraine (map)
  • 12:00 - 16:00 (UTC+02:00) Helsinki, Kyiv, Riga, Sofia, Tallinn, Vilnius
  • Language: N/A

Зустріч групи Lviv SQL Server UG (лютий)

 

Зустріч буде проводитися в офісі Binary Studio  за адресою пр. Чорновола, 59 (5 поверх).  Binary Studio займається розробкою складних додатків, входить в ТОП п'ять ІТ компаній у Львові, активно підтримує та розвиває місцеву спільноту програмістів (проводить тех. зустрічі Submit, має Академію для студентів, та інше).

Для того щоб потрапити в офіс, треба зайти в арку біля кафе "Марія", повернути праворуч, увійти в будівлю та ще раз повернути праворуч до ліфта або по сходах на 5-й поверх.

Схема

https://gallery.mailchimp.com/d962b18774558cf34c062e6b3/images/9f84e0a6-5ff3-4b02-a9bd-d1cac68136ca.png

 

Вхід з реєстрацією безкоштовно.

Реєстрація - https://www.eventbrite.com/e/lviv-sql-server-ug-2017-tickets-31872823473

Featured Presentation:

AlwaysOn in SQL Server Standard Edition

Yevhen Nedashkivskyi, DBA Altareturn

Під час даної сесії ми розгорнемо кластер на базі двох віртуальних машин з Windows Server 2016, встановимо SQL Server 2016 та створимо загальну для двох екземплярів High Availability Group. Ми розглянемо як одна база може бути доступною одначасно з двох серверів та які обмеження накладаються в стандартних (і значно дешевших) редакціях ОС та СУБД. Доповідь має практичний характер і орієнтована в першу чергу на ІТ-спеціалістів (системних адміністраторів, ДБА, керівників ІТ-підрозділів). Також дана сесія буде цікава розробникам, що цікавляться back-end, а також системним архітекторам.

About Yevhen:
Yevhen Nedashkivskyi is a proffessinal DBA with more that 5 years of experience.

Azure Data Factory - ваш комбайн данных

Eugene Polonichko, DWH/BI architect

Что такое Data Factory? Почему данный сервис называют комбайном данных? Облачный ETL? В докладе отвечу на все эти вопросы. Расскажу как использовать фабрику для передачи данных, как проанализировать данные пропущенные через него.

About Eugene:
Leader of PASS Local Chapter in Donetsk (Ukraine). I work as DWH/BI architect. Responsible for designing and developing Data Warehouse and BI solutions with using Microsoft BI Stack products.

PASSChapterLogo.jpg

sql_micro_sm.gif

Back to Top
cage-aids
cage-aids
cage-aids
cage-aids